Twój Status

Numer klienta

Hasło

Zapamiętać hasło
Zapomniałeś hasła?
Wybierz główną kategorię
... Zapisy
Wybierz podkategorię
Kolor
Marka
Jak szukać? Szczegółowe wyszukiwanie
 

Wskazówka

Znaleziono zbyt wiele wyników.
Proszę zawęzić wyszukiwanie.

O nas

 

O nas


Jesteśmy odziałem niemieckiej firmy L-Shop-Team z siedzibą w Dortmundzie. Działamy w Polsce od 2011 roku i już pozyskaliśmy spore grono zaufanych klientów, stając sie liczącym się w branży dystrybutorem tekstyliów reklamowych. Centrala L-Shop-Team jest obecna na rynku tekstyliów już ponad 30 lat; w  Europie jest jednym z liderów w branży, w Niemczech niekwestionowanym numerem 1.

Nasza oferta to przede wszystkim odzież reklamowa, sportowa, biznesowa i robocza nadajaca się do znakowania oraz folie termotransferowe. Oferujemy 80 znanych marek tekstylnych, ponad 3.500 artykułów w 75.000 wariantach wyboru, a wszystko to na powierzchni logistycznej  ponad 30.500 m², z zapasem magazynowym średnio 8.500.000 produktów.

Posiadamy w swojej ofercie wszystkie najważniejsze marki. Ale to nie jest naszą jedyną zaletą, naszym klientom zapewniamy wysoko profesjonalne rozwiązania logistyczne, atrakcyjne warunki współpracy i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Naszymi klientami są przede wszystkim zawodowi sprzedawcy detaliczni specjalizujący się w odzieży roboczej, artykułach sportowych i reklamowych, a także firmy zajmujące się uszlachetnianiem odzieży, jak drukarnie tekstylne czy hafciarnie.